Skip to content Skip to footer

Trivos Dames 5

Coach: 

Trainer: Wesley Aronds | David van Kasteren

Speelsters

Petra Peters
Mandy Janssen
Mandy Toonen-Dekkers
Hanneke Pasman
Silvie Dericks
Tess Caldenhoven
Denise Groenen
Lynn van Gemert
Marieke Rozestraten
Elise van Haaren

Actuele stand

2e Klasse O

#Team Wedstr.Punten
1Ikaros DS 4940
2Boemerang Komeet DS 1832
3Heyendaal DS 7830
4Pegasus DS 9821
5Trivos DS 6820
6Trivos DS 5819
7Isala '77 DS 1715
8Malden DS 1715
9Ikaros DS 3714
10VoCASA DS 7913
11Isala '77 DS 2812
12Weekenders DS 274

Komende wedstrijden

2e Klasse O

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
1 dec.21:30Trivos DS 5 - Isala '77 DS 2
8 dec.20:30Malden DS 1 - Trivos DS 5
15 dec.19:30Trivos DS 5 - Trivos DS 6
19 jan.21:30Pegasus DS 9 - Trivos DS 5
26 jan.19:30Trivos DS 5 - Ikaros DS 3
2 feb.21:15Ikaros DS 4 - Trivos DS 5

Teamafspraken Dames 5 - Veilig en met plezier sporten -

  Altijd aanwezig tenzij ‘goede’ reden afmelding

  Positief geformuleerde feedback geven

  Elkaar in haar waarden laten

Trivos Dames 5

Coach:

Trainer:

Wesley Aronds

David van Kasteren

Speelsters

Petra Peters
Mandy Janssen
Mandy Toonen-Dekkers
Hanneke Pasman
Silvie Dericks
Tess Caldenhoven
Denise Groenen
Lynn van Gemert
Marieke Rozestraten
Elise van Haaren

Actuele stand

2e klasse O

#Team Wedstr.Punten
1Ikaros DS 4940
2Boemerang Komeet DS 1832
3Heyendaal DS 7830
4Pegasus DS 9821
5Trivos DS 6820
6Trivos DS 5819
7Isala '77 DS 1715
8Malden DS 1715
9Ikaros DS 3714
10VoCASA DS 7913
11Isala '77 DS 2812
12Weekenders DS 274

Komende wedstrijden

2e klasse O

DatumTijdThuisploeg Uitploeg
1 dec.21:30Trivos DS 5 - Isala '77 DS 2
8 dec.20:30Malden DS 1 - Trivos DS 5
15 dec.19:30Trivos DS 5 - Trivos DS 6
19 jan.21:30Pegasus DS 9 - Trivos DS 5
26 jan.19:30Trivos DS 5 - Ikaros DS 3
2 feb.21:15Ikaros DS 4 - Trivos DS 5

Teamafspraken Dames 5 - Veilig en met plezier sporten -

  Altijd aanwezig tenzij ‘goede’ reden afmelding

  Positief geformuleerde feedback geven

  Elkaar in haar waarden laten