Skip to content Skip to footer

Technische commissie

De technische koers, doelen en prestaties worden door de technische commissie bepaald. Zij verzorgen ieder seizoen de teamindeling, coördineren trainers en coaches, voorzien deze van begeleiding en selecteren en scouten talentvolle spelers. De TC heeft ook met enige regelmaat overleg met de trainers en Trivos-leden. De TC-leden houden rekening met zaken zoals het handhaven van het huidige spelniveau en mogelijk niveauverbetering. Bij het maken van de teamindelingen kijken zij zowel naar technische als naar sociale aspecten. Per lijn (dames, heren en jeugd) is er een hoofdverantwoordelijke, die zichtbaar is binnen de vereniging en goed benaderbaar is.

Guido van der Zand is de voorzitter van de TC. Hier stelt hij zich voor.

Guido van der Zand Voorzitter TC tc@trivos.nl
Hennie Visser Vertegenwoordigster Dames prestatie tc@trivos.nl
Floor Berens Vertegenwoordigster Dames breedtesport floor@trivos.nl
Laura Pelser Vertegenwoordigster Dames breedtesport tc@trivos.nl
Patrick Wever Ondersteunend, brugfunctie naar TC voor recreanten tc@trivos.nl
Willy Peters Vertegenwoordiger H1, Talentenbegeleiding willy@trivos.nl
Michiel Duijff Vertegenwoordiger H2 t/m H5 michiel@trivos.nl
Olav Nicolaes Vertegenwoordiger ABC jeugdlijn olav@trivos.nl
Jana Weijdt Vertegenwoordigster ABC jeugdlijn jana@trivos.nl
Debbie de Graaf Vertegenwoordigster Mini lijn debbie@trivos.nl
Astrid Janssen Ondersteunend astridjanssen@trivos.nl
Cindy Rougoor Ondersteunend cindy@trivos.nl
Ramon Groenen Ondersteunend ramon@trivos.nl
Chantal van Wamel Verenigingsondersteuner chantal@trivos.nl

Technische Commissie

De technische koers, doelen en prestaties worden door de technische commissie bepaald. Zij verzorgen ieder seizoen de teamindeling, coördineren trainers en coaches, voorzien deze van begeleiding en selecteren en scouten talentvolle spelers. De TC heeft ook met enige regelmaat overleg met de trainers en Trivos-leden. De TC-leden houden rekening met zaken zoals het handhaven van het huidige spelniveau en mogelijk niveauverbetering. Bij het maken van de teamindelingen kijken zij zowel naar technische als naar sociale aspecten. Per lijn (dames, heren en jeugd) is er een hoofdverantwoordelijke, die zichtbaar is binnen de vereniging en goed benaderbaar is.

Guido van der Zand is de voorzitter van de TC. Hier stelt hij zich voor.

Guido van der Zand Voorzitter TC tc@trivos.nl
Hennie Visser Vertegenwoordigster Dames prestatie tc@trivos.nl
Floor Berens Vertegenwoordigster Dames breedtesport floor@trivos.nl
Laura Pelser Vertegenwoordigster Dames breedtesport tc@trivos.nl
Patrick Wever Ondersteunend, brugfunctie naar TC voor recreanten tc@trivos.nl
Willy Peters Vertegenwoordiger H1, Talentenbegeleiding willy@trivos.nl
Michiel Duijff Vertegenwoordiger H2 t/m H5 michiel@trivos.nl
Olav Nicolaes Vertegenwoordiger ABC jeugdlijn olav@trivos.nl
Jana Weijdt Vertegenwoordigster ABC jeugdlijn jana@trivos.nl
Debbie de Graaf Vertegenwoordigster Mini lijn debbie@trivos.nl
Astrid Janssen Ondersteunend astridjanssen@trivos.nl
Cindy Rougoor Ondersteunend cindy@trivos.nl
Ramon Groenen Ondersteunend ramon@trivos.nl
Chantal van Wamel Verenigingsondersteuner chantal@trivos.nl