Skip to content Skip to footer

Bestuur

Voorzitter Suzanne Loermans voorzitter@trivos.nl | 06 - 50 43 12 50
Penningmeester Charlotte Molenaar-van Sambeek penningmeester@trivos.nl
Secretaris Maartje Glaap secretaris@trivos.nl
Voorzitter Technische Commissie Guido van der Zand tc@trivos.nl
Voorzitter Activiteiten Commissie Miriam Pijnappel ac@trivos.nl
Wedstrijdzaken Guido van Kempen guido@trivos.nl | 06 - 22 01 17 59
Algemeen bestuurslid Marit Pansier marit@trivos.nl

Verenigingsondersteuner

Chantal van Wamel is de verenigingsondersteuner van Trivos. Zij is het aanspreekpunt voor alle leden en de schakel tussen de vereniging en de gemeente. Chantal vult haar taken in aan de hand van drie speerpunten:

  • Het werven van nieuwe leden;
  • Het ondersteunen en op de kaart zetten van De Maas & Waal Volleybal academie;
  • Het bij elkaar brengen van de vraag naar en het aanbod van vrijwilligers.

Chantal is voor alle leden te bereiken via chantal@trivos.nl en 06 – 19 11 86 23. Daarnaast is Chantal iedere dinsdag vanaf 17:30 uur (en af en toe op donderdag) aanwezig in de kantine van Sportcentrum Arcus.

Lees hier meer over de taken van de verenigingsondersteuner.

Bestuur

Voorzitter Suzanne Loermans voorzitter@trivos.nl
Penningmeester Ad de Laat penningmeester@trivos.nl
Secretaris Maartje Glaap secretaris@trivos.nl
Voorzitter Technische Commissie Guido van der Zand tc@trivos.nl
Voorzitter Activiteiten Commissie Miriam Pijnappel ac@trivos.nl
Wedstrijdzaken Guido van Kempen guido@trivos.nl | 06-22011759
Contactpersoon Vrijwilligers Commissie Marit Pansier marit@trivos.nl

Verenigingsondersteuner

Chantal van Wamel is de verenigingsondersteuner van Trivos. Zij is het aanspreekpunt voor alle leden en de schakel tussen de vereniging en de gemeente. Chantal vult haar taken in aan de hand van drie speerpunten:

  • Het werven van nieuwe leden;
  • Het ondersteunen en op de kaart zetten van De Maas & Waal Volleybal academie;
  • Het bij elkaar brengen van de vraag naar en het aanbod van vrijwilligers.

Chantal is voor alle leden te bereiken via chantal@trivos.nl en 06 – 19 11 86 23. Daarnaast is Chantal iedere dinsdag vanaf 17:30 uur (en af en toe op donderdag) aanwezig in de kantine van Sportcentrum Arcus.

Lees hier meer over de taken van de verenigingsondersteuner.

Meer informatie