Skip to content Skip to footer

Trivos Beachseizoen 2026-2027 gaat van start!

Ook deze zomer kunnen leden van weer volop genieten van beachvolleybal bij Sportcentrum Arcus. Voor het beachseizoen 2026-2027 zijn er recreatieve speelmomenten én beachtrainingen georganiseerd voor senioren, jeugd en Volley Stars.

Recreatief beachen

Vanwege de grote interesse in vrij beachen en de beperkte belangstelling voor de laddercompetitie is ervoor gekozen om dit jaar géén laddercompetitie te organiseren. In plaats daarvan kunnen leden in juni op verschillende momenten zelf een beachveld reserveren.

Via het reserveringssysteem kunnen op dinsdag- en donderdagavond velden worden gereserveerd. In het weekend zijn de velden vrij beschikbaar om in te schrijven. Op maandag en woensdag maken de Flyers gebruik van de beachvelden.

Trivos vraagt leden vriendelijk om alleen te reserveren wanneer zij daadwerkelijk komen spelen en reserveringen tijdig te annuleren wanneer dit toch niet lukt.

Beachtrainingen voor alle leeftijden

In juni worden er daarnaast diverse beachtrainingen georganiseerd. De trainingsgroepen zijn samengesteld op basis van leeftijd, niveau en beachervaring, waarbij zoveel mogelijk rekening is gehouden met de wensen uit de ingevulde enquête.

Senioren

Seniorenleden kunnen op dinsdagavond aansluiten bij beachtrainingen onder leiding van Ramon Groenen. Deze trainingen zijn toegankelijk voor alle seniorenleden die kennis willen maken met beachvolleybal of hun vaardigheden verder willen ontwikkelen.

Trainingsdata en -tijden
  • Dinsdag 2 juni
  • Dinsdag 9 juni

Trainingstijd: 21.00 – 22.00 uur

Jeugd

Voor de jeugd worden er op vrijdag drie trainingsrondes georganiseerd. De trainingen worden verzorgd door Ramon Groenen en zijn verdeeld over verschillende niveaugroepen. Ook tijdens de Wijchense Vierdaagseweek gaan de trainingen gewoon door.

Trainingsdata en -tijden
  • Vrijdag 5 juni
  • Vrijdag 12 juni
  • Vrijdag 19 juni
  • Donderdag 25 juni

Trainingstijden:

  • Groep 1: 16.30 – 18.00 uur
  • Groep 2: 18.00 – 19.30 uur
  • Groep 3: 19.30 – 21.00 uur

Volley Stars

De jongste leden van Trivos, de Volley Stars, trainen op zaterdagochtend in twee groepen. Deze trainingen worden verzorgd in samenwerking met de Volley Stars-trainers.

Trainingsdata en -tijden
  • Zaterdag 6 juni
  • Zaterdag 13 juni
  • Zaterdag 20 juni
  • Zaterdag 27 juni

Trainingstijden:

  • Groep 1: 09.00 – 10.00 uur
  • Groep 2: 10.00 – 11.00 uur

Trainingen gaan altijd door

De beachtrainingen gaan in principe altijd door, ook bij regen. Alleen bij extreem slecht weer worden trainingen tijdig afgelast.

Praktische informatie

Na gebruik van de beachvelden kunnen leden gebruikmaken van kleedkamers 0.16 en 0.17 om te douchen. Trivos vraagt iedereen om eerst te douchen voordat de kantine wordt bezocht, zodat er zo min mogelijk zand in Arcus terechtkomt.

Meer informatie over de trainingsgroepen, data en reserveringen is te vinden via het reserveringssysteem en de communicatiekanalen van Trivos.