Contact

Voorzitter Suzanne Loermans
voorzitter@trivos.nl
Secretariaat Maartje Glaap
p/a Campuslaan 14
6602 HX Wijchen
secretaris@trivos.nl
Penningmeester Ad de Laat
penningmeester@trivos.nl
Ledenadministratie Margit den Hartog
p/a Campuslaan 14
6602 HX Wijchen
ledenadministratie@trivos.nl
Technische Commissie Ton Teunissen
tc@trivos.nl
Wedstrijdzaken Guido van Kempen
guido@trivos.nl
Zaalwacht Guido van Kempen
guido@trivos.nl
06-22011759
Scheidsrechters scheidsrechters@trivos.nl
024-6420011
Materiaalbeheer Bas van Loveren, Wouter Dillisse, Henk Jansen
materiaalbeheer@trivos.nl
Webmaster Erik Groenen
webmaster@trivos.nl

Sportcentrum Arcus

Campuslaan 14
6602 HX Wijchen

Coronamaatregelen bij Trivos en Sportcentrum Arcus 😷Geldend vanaf 15 december 2020

- Er is vanaf 15 december 2020 geen binnensport toegestaan. Er zal dus tot en met 9 februari 2021 niet getraind gaan worden in Sportcentrum Arcus.

- Buiten sporten voor de jeugd tot en met 17 jaar is toegestaan, zij hoeven hierbij geen 1.5 meter afstand hoeven te houden.