Contact

Voorzitter Mark Schouten
voorzitter@trivos.nl
06-23700790
Secretariaat Karin Tromp
p/a Campuslaan 14
6602 HX Wijchen
secretaris@trivos.nl
Penningmeester Ad de Laat
penningmeester@trivos.nl
Ledenadministratie Margit den Hartog
p/a Campuslaan 14
6602 HX Wijchen
ledenadministratie@trivos.nl
Technische Commissie Ton Teunissen
tc@trivos.nl
Wedstrijdzaken Guido van Kempen
guido@trivos.nl
Zaalwacht Guido van Kempen
guido@trivos.nl
06-22011759
Scheidsrechters scheidsrechters@trivos.nl
024-6420011
Materiaalbeheer Bas van Loveren, Wouter Dillisse, Henk Jansen
materiaalbeheer@trivos.nl
Webmaster Erik Groenen
webmaster@trivos.nl

Sportcentrum Arcus

Campuslaan 14
6602 HX Wijchen

Coronamaatregelen bij Trivos en Sportcentrum Arcus 😷Geldend vanaf 18 november 2020

- Momenteel zijn alle competities en toernooien tijdelijk stilgelegd. Voor 18+ wordt er beperkt doorgetraind. Jeugd en jongeren tot 18 trainen wel 'gewoon' door.

- De kantine blijft gesloten. Daarnaast is het ook niet mogelijk te douchen en zijn kleedkamers gesloten.

- Kom vlak voordat de training begint pas naar Sportcentrum Arcus en verlaat de hal zo snel mogelijk weer na afloop.

- Voor iedereen van 13 jaar en ouder geldt bij binnenkomst op en bij vertrek van de accommodatie een dringend advies een niet-medisch mondkapje te dragen.