Technische Commissie

Contact informatie
Ton Teunissen Voorzitter TC ton@trivos.nl
Astrid Janssen Vertegenwoordiger Dames (D1, 2, 3) astridjanssen@trivos.nl
Floor Berens Vertegenwoordiger Dames breedtesport floor@trivos.nl
Niels Peters Vertegenwoordiger Heren niels@trivos.nl
Janneke van Loon Vertegenwoordiger Meisjes ABC jeugd breedtesport janneke@trivos.nl
Willy Peters a.i. Vertegenwoordiger Jongens ABC jeugd willy@trivos.nl
Ramon Groenen Vertegenwoordiger CMV jeugd ramon@trivos.nl
Willy Peters Technisch adviseur voor de talentontwikkeling willy@trivos.nl
Coronamaatregelen bij Trivos en Sportcentrum Arcus 😷Geldend vanaf 15 december 2020

- Er is vanaf 15 december 2020 geen binnensport toegestaan. Er zal dus tot en met 9 februari 2021 niet getraind gaan worden in Sportcentrum Arcus.

- Buiten sporten voor de jeugd tot en met 17 jaar is toegestaan, zij hoeven hierbij geen 1.5 meter afstand hoeven te houden.