Technische Commissie

Contact informatie
Voorzitter TC tc@trivos.nl
Astrid Janssen Vertegenwoordiger Dames (D1, 2, 3), Talentenbegeleiding astridjanssen@trivos.nl
Floor Berens Vertegenwoordiger Dames breedtesport floor@trivos.nl
Michiel Duijff Contactpersoon H2 t/m H5 michiel@trivos.nl
Cindy Rougoor Vertegenwoordiger Meisjes ABC jeugd prestatielijn cindy@trivos.nl
Janneke van Loon Vertegenwoordiger Meisjes ABC jeugd breedtesport janneke@trivos.nl
Chantal van Wamel Vertegenwoordiger Jongens ABC jeugd chantal@trivos.nl
Ramon Groenen Vertegenwoordiger CMV jeugd ramon@trivos.nl
Willy Peters Contactpersoon H1, Talentenbegeleiding willy@trivos.nl