Technische Commissie

 

Contact informatie
Edward Geerts Voorzitter TC edward@trivos.nl
Niels Peters Vertegenwoordiger Heren niels@trivos.nl
Charlotte Molenaar-van Sambeek Vertegenwoordiger Dames charlotte@trivos.nl
Charlotte Molenaar-van Sambeek Vertegenwoordiger Recreanten charlotte@trivos.nl
Guido van der Zand Vertegenwoordiger Meisjes ABC jeugd prestatiesport guidovanderzand@trivos.nl
Janneke van Loon Vertegenwoordiger Meisjes ABC jeugd breedtesport janneke@trivos.nl
Willy Peters a.i. Vertegenwoordiger Jongens ABC jeugd willy@trivos.nl
Ramon Groenen Vertegenwoordiger CMV jeugd ramon@trivos.nl
Erik Groenen Technisch adviseur voor de  technische leerlijnen erik@trivos.nl
Wouter Dillisse Technisch adviseur voor de begeleiding en ondersteuning trainers wouter@trivos.nl
Willy Peters Technisch adviseur voor de talentontwikkeling willy@trivos.nl