Technische Commissie

 

Contact informatie
Ton Teunissen Voorzitter TC ton@trivos.nl
Astrid Hooykaas Vice-voorzitter TC astrid@trivos.nl
Niels Peters Vertegenwoordiger Heren niels@trivos.nl
Edward Geerts Vertegenwoordiger Dames Prestatieteams edward@trivos.nl
Charlotte Molenaar-van Sambeek Vertegenwoordiger Dames Breedtesport charlotte@trivos.nl
Charlotte Molenaar-van Sambeek Vertegenwoordiger Recreanten charlotte@trivos.nl
Guido van der Zand Vertegenwoordiger Meisjes ABC jeugd prestatiesport guidovanderzand@trivos.nl
Janneke van Loon Vertegenwoordiger Meisjes ABC jeugd breedtesport janneke@trivos.nl
Willy Peters a.i. Vertegenwoordiger Jongens ABC jeugd willy@trivos.nl
Ramon Groenen Vertegenwoordiger CMV jeugd ramon@trivos.nl
Erik Groenen Technisch adviseur voor de  technische leerlijnen erik@trivos.nl
Hennie Visser Technisch adviseur voor de begeleiding en ondersteuning trainers hennie@visser.nl
Willy Peters Technisch adviseur voor de talentontwikkeling willy@trivos.nl