Technische Commissie

De TC (technische commissie) bestaat uit leden die zorgen voor de teamindelingen, jeugdopleiding en andere volleybaltechnische zaken.

Organogram 2016 – 2017organogram-2016-2017

Klik op het organogram om deze groter weer te geven

 

Contact informatie
Edward Geerts Voorzitter TC, Algemeen technisch coördinator edward@trivos.nl
Michiel Duijff Teambegeleider Heren michiel@trivos.nl
Monique Stevens Teambegeleider Dames 1 t/m 3, Technisch adviseur Junioren monique@trivos.nl
Niels Peters Teambegeleider Dames 1 t/m 3 niels@trivos.nl
Charlotte Molenaar-van Sambeek Teambegeleider Dames 4 t/m 8 charlotte@trivos.nl
Joost van Aalen Teambegeleider A-jeugd joost@trivos.nl
Femke Rongen Teambegeleider B-jeugd (back-up C-jeugd) femke@trivos.nl
Guido van der Zand Teambegeleider B-jeugd guidovanderzand@trivos.nl
Willy Peters Teambegeleider B- en C-jeugd jongens
Ramon Groenen Technisch coördinator mini’s, Teambegeleider C-jeugd, Teambegeleider Mini´s 1 t/m 3  ramon@trivos.nl
Peter Groenen Technisch adviseur Mini´s peter@trivos.nl
Onno Rijken Technisch adviseur Mini´s
Marielle Kesseler Teambegeleider Mini´s 4 t/m 6
Frits Wagenaar Wedstrijdzaken  frits@trivos.nl
Jan Cuppen Scheidsrechters zaken  scheidsrechters@trivos.nl  024-6634269
Bas van Loveren
Wouter Dillisse
Henk Jansen
Materiaalbeheer materiaalbeheer@trivos.nl
Guido van Kempen Zaalwacht guido@trivos.nl